• משלוחים חינם למאווררי תיקרה, לייעוץ חייגו 2230*

המגזין של סטאר

המגזין של סטאר

ravitsh

מאי 13, 2018

מאווררים

מתי מוטב לעבור להשתמש במאווררים במקום במזגנים? האם הדבר נובע רק מטעמי עלות – או שיש צורך ממשי בכך? האם תשתית מאווררים שלמה, ובנויה היטב ובחוכמה יכולה להחליף את המזגן? כיצד יש לבנות תשתית מאווררים שימושית בבתים ועסקים? כל מה שרציתם לדעת על מאווררים לאוורור מבנים ולא העזתם לשאול.

קרא עוד

ravitsh

אפריל 26, 2018

מאווררים לפרגולות

את הפרגולות אפשר למצוא בבתים רבים בארץ ולא בכדי. חלק מהן עשויות מעץ טבעי וחלק מחומרים אחרים והן ללא ספק פתרון מושלם המשלב בין יופי וסטייל לפונקציונאליות. הן מספקות את כמות ההצללה הנדרשת ויוצרות מרחב נוח ונעים הרבה יותר. במדינה חמה ושמשית כמו ישראל, כדי לנצל את המרפסת ואת הגינה לאורך כל השנה, מומלץ להתקין פרגולה המהווה פתרון אידיאלי בתנאים כאלה. יחד אתה, מאווררים לפרגולות, יוצרים את המקום הראוי לשהות בו במהלך הקיץ, מקום קריר וגם מוצל.

קרא עוד

ravitsh

אפריל 1, 2018

מאווררי תקרה מעוצבים

מהם מאווררי תקרה מעוצבים? כיצד מתקשר העיצוב לרכיב אלקטרוני כה חשוב כמו המאוורר? האם היצרנים כיום שמים דגש רב יותר על עיצוב מאשר בעבר? כיצד ניתן להתאים מאוורר תקרה לדירה שלנו? אלו תכונות יש לאמצעי אוורור כמו מאוורר תקרה מעוצב במראה החיצוני? במה נבדלות תכונות אלו של מאווררי תקרה זו מזו?

קרא עוד

ravitsh

אפריל 1, 2018

מאוורר מגדל

המאווררים עברו שינויים רבים מאז כמה עשורים. אחד המאווררים הטובים ביותר והחזקים שניתן למצוא היום זה מאוורר מגדל מבצע לא רק שהמאוורר הזה הוא עוצמתי, אלא הוא גם בעיצוב מיוחד שנראה ומרגישים בו ממש כמו תחת מזגן. ניתן למצוא את השכלול של מאווררים אלה כמו למשל יונים חיוביים המגיעים לאוויר באמצעות מאוורר במבצע

קרא עוד

ravitsh

אפריל 1, 2018

מאוורר קטן

כאשר מחירי צריכת החשמל עולים ואנו נכנסים לתקופה של קיץ לוהט, רבים מחפשים לרכוש כמה מאוורים. גם מאוורר קטן יכול להיות שימושי למשל ליד המחשב או במטבח, כאשר אנו מבשלים והחום הוא הרבה יותר גבוה באזור הבישול. יש שמשלבים מאוורר יחד עם מזגן, בכדי שהפעולה של הקירור תהיה יעילה יותר.

קרא עוד

ravitsh

אפריל 1, 2018

מאוורר תקרה עם שלט

במה מסייע לנו מוצר כמו מאוורר תקרה עם שלט? כיצד עושה המוצר הזה את החיים שלנו קלים יותר בתוך החדר המאוורר? האם ישנה חשיבות לבחירת מאווררי תקרה עם שלט בהתאם לעיצוב הבית? אלו דגשי עיצוב חשובים יש לדעת לפני שקונים מאוורר עם שלט? כל מה שרציתם לדעת על מאוורר תקרה בעלי שלט לפני הרכישה – כעת בכף ידכם.

קרא עוד

ravitsh

מרץ 6, 2018

שיקולי הבחירה של מאוורר תקרה Hunter

Hunter הינה חברת המאווררים האמריקאית הגדולה ביותר והחלוצה בתחומה. מאווררי תקרה שלהם הינם פריט פונקציונלי ודקורטיבי כאחד, לא תופסים מקום בחלל ויכולים לשמש גם כגוף תאורה.

קרא עוד

ravitsh

מרץ 6, 2018

מאווררים למרפסות

בגלל העלויות הגבוהות של החשמל וההתייקרויות שנמשכות למרות הקשיים הכלכליים בארץ, אנשים מרבים להשתמש בימי הקיץ דווקא עם מאווררים. ניתן למצוא מאוורר רצפתי, על עמוד, או מאווררי תקרה. גם במקומות החיצוניים, ניתן להתקין מאווררים כמו למשל מאווררים למרפסות.

קרא עוד

alexa

יוני 4, 2023

אוורור אקולוגי

עם פערים של מאות אחוזים בהוצאות על חשמל ותהליך ייצור עם תביעת פחמן דו חמצני נמוכה  – כך התמקמו מאווררי סטאר בלב המגמה האקולוגית

קרא עוד

shiran_johnny

יוני 28, 2022

מאווררי תקרה – המומלצים לקיץ 2023

בעבר מאווררי תקרה נחשבו כפריט מיושן ועתיק. היום, מאווררי התקרה הם פריט עיצובי, פונקציונאלי ומשלים. מאווררי התקרה של סטאר מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. כבר בשלב התכנונים והתוכניות נוהגים למקם את מאווררי התקרה בכל חללי הבית: מאוורר תקרה בחדר השינה, מאוורר תקרה בחדרי הילדים, מאוורר תקרה בסלון ומאוורר תקרה בפרגולה או במרפסת.

קרא עוד

kolhazman

06/07/2015

מאווררים את חדר הילדים עם צורה וצבע

מאווררים את חדר הילדים עם צורה וצבע

הידעתם כי הפעלת מאוורר בחדר של התינוק מפחיתה את הסיכון לתסמונת מוות בעריסה? ♦ חברת אלקטרוסטאר מציעה מאווררי תקרה מעוצבים בסגנונות שונים לחדר הילדים

קרא עוד

mako

09/08/2018

החשמלאים מצביעים: מאווררי התקרה המומלצים ביותר

החשמלאים מצביעים: מאווררי התקרה המומלצים ביותר

איזה מאוורר תקרה הכי מומלץ. איזה מאפיין קריטי חייב להיות במאוורר התקרה שלכם. איך להתאים את המאוורר לגודל החדר. כמה עולה התקנת מאוורר תקרה ואיך תוכלו להוזיל אותה? בדקנו בעזרת החשמלאים באתר מידרג וחזרנו עם תשובות

קרא עוד

מקור ראשון

24/05/2021

כתבו עלינו במקור ראשון

לישון עם מזגן או עם מאוורר – מה באמת נכון לגוף שלכם

אין כמו שנת לילה או מנוחת צהריים טובה. מי שאחראי על איכות השינה שלנו היא בעיקר הטמפרטורה. כשקר לנו מדי או כשחם לנו מדי, השינה שלנו נפגעת. הנה מה שאתם חייבים לדעת

קרא עוד

timeout

11/08/2021

כתבו עלינו ב timeout

סקירה: המאווררים המומלצים לקיץ 2021

חסכון בחשמל, ביצועים מרשימים, אוורור לקטנטנים בעגלה ואפשרות לתת למזגן קצת מנוחה. כל מה שאתם חייבים לדעת על מאווררים בימי הקיץ החמים

קרא עוד

מעריב

16/06/2021

כתבו עלינו במעריב online

12 דברים שלא ידעתם על מאווררי תקרה של סטאר

תלויים, צמודי תקרה, עם שלט, עם הרבה כנפיים או עם כנף אחת. כל מה שלא ידעתם על מאווררי תקרה, נמצא כאן בשבילכם

קרא עוד

TheMarker

21/03/2022

כתבו עלינו ב TheMarker

מאווררי סטאר: הכוכב שעל התקרה

70 שנה אחרי פיתוח אקראי של מאוורר בבית מלאכה צנוע ביפו,
החברה המשפחתית מאחורי המותג סטאר אינה מספיקה לחדש באמצעות מוצרים מתקדמים,
המשלבים תאורה, פיקוד קולי ושורה עיצובים עדכניים לבית ולחוץ

קרא עוד

סטפני

מרץ 24, 2022

כיצד להתאים מאוורר תקרה לעיצוב החדר

כך תתאימו את מאוורר התקרה לסגנון העיצוב בחלל. 5 דברים שחובה לקחת בחשבון

קרא עוד

סטפני

מרץ 24, 2022

איך בוחרים מאוורר תקרה

גודל החלל, סגנון עיצובי, נוחות תפעול, עמידות, חומר וצבעוניות. כך תבחרו מאוורר תקרה שיתאים לכם ולחלל שלכם >>

קרא עוד

סטפני

מרץ 23, 2022

לישון עם מזגן או עם מאוורר – מה באמת נכון לגוף שלכם

אין כמו שנת לילה או מנוחת צהריים טובה. מי שאחראי על איכות השינה שלנו היא בעיקר הטמפרטורה. כשקר לנו מדי או כשחם לנו מדי, השינה שלנו נפגעת. הנה מה שאתם חייבים לדעת >>

קרא עוד

סטפני

מרץ 23, 2022

בקטע ילדותי

5 מאווררים שיתאימו בול לחדר הילדים שלכם

קרא עוד

סטפני

מרץ 23, 2022

שחור וטוב לו

3 סיבות לבחור במאוורר שחור לסלון

קרא עוד

רוית שליוינסקי

מרץ 23, 2022

עם חברים על הבלקון

4 מאווררים שישנו לכם את חוויית הבילוי במרפסת

קרא עוד

סטפני

מרץ 23, 2022

אוורור במרחק לחיצה

בונד היא אפליקציה שתאפשר לכם לשלוט על המאווררים בביתכם ולהדליק אותם מהרכב בדרך חזרה מהעבודה. כל מה שאתם חייבים לדעת על האפליקציה

קרא עוד

סטפני

מרץ 23, 2022

12 דברים שלא ידעתם על מאוורר תקרה

תלויים, צמודי תקרה, עם שלט, עם הרבה כנפיים או עם כנף אחת. כל מה שלא ידעתם על מאווררי תקרה, נמצא כאן בשבילכם >>

קרא עוד

ravitsh

אוגוסט 6, 2018

סוגי מאווררים שיקלו עלינו בקיץ

הקיץ כאן ובמלוא עוצמתו, כולם מעוניינים במשבי רוח נעימים בתוך הבית. בשנים האחרונות חלה קפיצת דרך משמעותית בפיתוח תחום המאווררים ואפשר למצוא סוגים חדשים של מאווררים שמיוצרים בטכנולוגיה חדשה ומעניקים לסובבים אותם בריזה נפלאה בכל שעה. בחירת מאווררים לבית כוללת בתוכה התייחסות לפן הכלכלי והעיצובי כאחד ולכן כאשר אנו החלטנו להתקין מאווררים בבית כדאי לבצע סקר שוק נרחב ולהיחשף לכמה שיותר אופציות

קרא עוד

ravitsh

מרץ 7, 2018

מאוורר מגדל

מעוניינים לרכוש לעצמכם מאוורר מגדל אשר יהפוך את החיים בביתכם להרבה יותר נוחים? בעזרתו תוכלו להיות רגועים בכל הנוגע לכך שיתאפשר לכם להשיג את הנוחות המרבית בחיי היומיום שלכם.

קרא עוד

ravitsh

מרץ 7, 2018

מאוורר קיר

היום, יש הרבה שמחפשים יותר את החיסכון והאוויר הנקי מאשר שימוש במזגנים והם רוכשים מאוורר קיר איכותי אשר יעניק להם אוורור נעים בחלל בו הם יושבים. ניתן למצוא סוגים רבים של מאווררי קיר בכל מיני גדלים ועיצובים ומחברות שונות. חשוב כי תרכשו את מאווררי הקיר מחברות ידועות בתחום המאווררים, על מנת שתקבלו אחריות של שנתיים ויותר.

קרא עוד

ravitsh

מרץ 7, 2018

טיפים כלליים להפעלת מאווררים בהשלכה למערכות מיזוג אוויר

דעו לכם כי ניתן להתמודד עם עניין הפעלת המאווררים ובצורה מושלמת וזאת אם תדעו כיצד לגשת לעניין כולו. כלומר תצטרכו לוודא כי אתם עושים את המאמצים וזאת בכדי להשיג לעצמכם את הטוב ביותר וזאת בכל הנוגע לידע אשר אתם מחזיקים בו בכל הנוגע לתפעול המאווררים.

קרא עוד

ravitsh

מרץ 7, 2018

מאוורר רצפה

בגלל החיסכון שלנו בחשמל אנו נוטים להיעזר עם מאוורר רצפתי על מנת שהפיזור של האוויר מהמזגן יהיה יעיל ואף חסכוני יותר. יש לציין כי עד היום יש שימוש עם מאוורר רצפתי כי הוא הפך להיות שימושי יותר בגלל כמה סיבות. כאשר אנו יושבים בגינה למשל, אנו לא ניכל לפתוח מזגן כי מן הסתם אין מזגן במקום פתוח כמו בגינה. מה שנוכל לעשות זה לפתוח את מאוורר רצפתי וליהנות מאוויר נעים שמבריח גם יתושים

קרא עוד

ravitsh

מרץ 7, 2018

מאוורר תקרה מעוצב

מהו מאוורר תקרה מעוצב? מדוע חשוב מאד לדעת את כל נבכיה התיאורטיים של סוגיה זו בטרם הקנייה? מה חשוב לדעת, בשורה התחתונה, על מאוורר בטרם הרכישה? האם פרטי המידע על מאוורר תקרה כוללים רק סוגיות טכניות? מה חשוב לדעת גם אודות סוגיות עיצוביות בבחירת מאוורר מעוצב?

קרא עוד

ravitsh

מרץ 7, 2018

מאווררים לפרגולות ולגינות

את מאוורר התקרה כבר הרנו גם בבית ובחדרי השינה. מאווררים מסוג זה, מעניקים לנו גם אור וגם אוורור נעים לחלל החם בו אנו יושבים. יש לציין כי ניתן למצוא מאווררים בעיצוב עץ כפרי שיהיה תואם לפרגולה במידה והיא עשויה מעץ. יש לציין כי מאווררים לפרגולות הם פתרון מאוד חסכוני.

קרא עוד

ravitsh

מרץ 7, 2018

סטאר מאווררים

מי אינו מכיר את חברת סטאר מאווררים שהפכה להיות שם דבר וקיימת כבר עשרות בשנים. כמעט בכל בית בישראל, ניתן למצוא את מאווררי סטאר, אנשים שרגילים למותג מזה עשרות שנים, ימשיכו לרכוש את המותג של סטאר, לקוחות מרוצים, אינם נוהגים להחליף יצרניות, כאשר הם מרוצים מהשירות, האיכות והמחיר וחוץ מזה, אף אחד אינו אוהב להסתכן ברכישה של מוצר חדש שעדיין אין לו שם ומוניטין.

קרא עוד

ravitsh

מרץ 7, 2018

מאווררי תקרה – סטאר

מהם השיקולים בבחירת מאוורר תקרה? איזה ידע צריך לדעת לפני שפונים לרכישת מאוורר תקרה? האם מדובר בידע טכני-פונקציונלי? האם מדובר בידע עיצובי? כיצד ניתן לחדש בתחום כה וותיק כמו מאווררי תקרה? האם ישנם מאווררי תקרה עם חידושים טכנולוגיים מתחומים נוספים אשר פותרים בעיות נוספות לבעיות האוורור הביתי?

קרא עוד

ravitsh

מרץ 7, 2018

מאוורר תקרה סטאר

מהו מאוורר תקרה איכותי, ומה מבדיל אותו ממאוורר מדגם פשוט? כיצד נאפיין מאוורר תקרה איכותי, ומתי נדע שזהו המוצר שמצוי לפנינו? מאוורר איכותי לתקרה צריך להיות בעל תנאי עמידות מקסימליים, לא להשמיע רעשי חריקות, ולשרוד כחדש לפרק זמן ארוך. כזה הוא בדיוק מאוורר תקרה מבית סטאר.

קרא עוד

ravitsh

מרץ 7, 2018

מאוורר סטאר

החברה הראשונה בארץ שייצרה את המאווררים הייתה חברת סטאר. בשנת 1947, הוקמה החברה וייצרה את מאווררי סטאר היצוקים, לא כולם זוכרים אותו, אולי ההורים שלנו שהיו בארץ או עלו אליה בתקופה זו. אורך החיים של מאווררי סטאר יכול היה להגיע לחמישים שנה, מה שהעניק לו את השם הטוב והחברה הייתה בעדיפות הראשונה למאווררים גם כאשר קמו עם השנים חברות נוספות שייצרו מאווררים.

קרא עוד

ravitsh

מרץ 7, 2018

מאוורר מחיר

המאוורר הוא הרבה יותר זול וחסכוני ממזגן, היום עם המצב הכלכלי הלא יציב, רבים מחפשים מאוורר במחיר זול אך יעיל. בגלל התחרות, ישנם מאווררים שהם במבצע, כך תמצאו לכם את ההיצע הרב ואף מאוורר במחיר מבצע, דבר זה הוא יעיל אם אתם מתכוננים לרכוש כמה מאווררים לבית כך שמבצעים של מאוורר במחירים שהיו משתלמים לכם במיוחד.

קרא עוד

ravitsh

מרץ 7, 2018

השימוש הרב עם מאוורר רצפתי

כאשר אתם מעוניינים לרכוש מאוורר רצפתי, למה כדאי לשים לב? האם סוג מסוים של מאוורר הוא טוב יותר מסוג אחר והאם המחיר הוא פרמטר לרכישה של מאוורר?

קרא עוד

ravitsh

מרץ 6, 2018

מאוורר

מהו מאוורר איכותי לתקרות הבתים שלכם? מדוע בכלל יש צורך להתקין מאווררי תקרה? על מה חשוב להקפיד כאשר בוחרים מאווררים? מה חשוב לדעת על המאוורר שלכם בטרם תרכשו אותו? האם ההוצאות על קניית מאווררים והתקנתו הן ההוצאות היחידות על הכלי?

קרא עוד

ravitsh

מרץ 6, 2018

איך להתאים מאוורר לבית

השוק מציע כיום מגוון רחב של מאווררים לבית. חלקם גדולים ומאסיביים וחלקם קטנים וקומפקטיים. לא משנה לאיזה חדר אתם צריכים את המאוורר, חשוב שתבחנו כמה פרמטרים לפני שאתם בוחרים אותו. מחיר המאוורר הוא אחד מהם וכך גם איכותו של המאוורר. מה עוד צריך לבדוק ובכלל, איך להתאים מאוורר לבית? הנה, התשובה:

קרא עוד

ravitsh

מרץ 6, 2018

מאווררים למרפסות

בגלל העלויות הגבוהות של החשמל וההתייקרויות שנמשכות למרות הקשיים הכלכליים בארץ, אנשים מרבים להשתמש בימי הקיץ דווקא עם מאווררים. ניתן למצוא מאוורר רצפתי, על עמוד, או מאווררי תקרה. גם במקומות החיצוניים, ניתן להתקין מאווררים כמו למשל מאווררים למרפסות.

קרא עוד
close-cart-popup
סל קניות:
close-cart-popup

אין מוצרים בסל הקניות.

מרכז יעוץ ומכירה:
close-cart-popup

מלאו פרטים וניצור איתכם קשר כדי לעזור בבחירת המאוורר האידיאלי

תוצאות :
close-cart-popup

מלאו פרטים וניצור איתכם קשר כדי לעזור בבחירת המאוורר האידיאלי

שלום,תודה שפניתם למחלקת המכירות של מאווררי סטאר🌀נשמח לעמוד לשירותכם בהקדם האפשרי 🫶🏻בינתיים, תוכלו להציץ באתר שלנו - שם תמצאו מגוון דגמים, פרטים ומחירים WWW.STAR.CO.IL 💫שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה בין השעות 09:00-17:00וביום ו בין השעות 09:00-13:00 רחוב שלבים 4, תל אביב 16:12