• משלוחים חינם למאווררי תיקרה, לייעוץ חייגו 2230*

מאווררים

מאווררים של סטאר

מתי מוטב לעבור להשתמש במאווררים במקום במזגנים? האם הדבר נובע רק מטעמי עלות – או שיש צורך ממשי בכך? האם תשתית מאווררים שלמה, ובנויה היטב ובחוכמה יכולה להחליף את המזגן? כיצד יש לבנות תשתית מאווררים שימושית בבתים ועסקים? כל מה שרציתם לדעת על מאווררים לאוורור מבנים ולא העזתם לשאול.

כפי שידוע, מזגנים ומאווררים משמשים לקירור וצינון החדר. מזגנים נחשבים כיקרים ומחייבים עבודת תשתית מסובכת והוצאות חשמל אשר עולות לנו ביוקר ומוסיפות המון לחשבון החשמל שלנו. מאוורר, לעומת זאת – משתמש באוויר בתוך הבית ומייצר ממנו רוח אשר הופכת את האוויר בחדר לפחות דחוס ובכך – עושה כל חדר לנגיש, ופחות לח ממה שהיה קורה אם לא היה בפנים מאוורר. להלן מספר סוגים של אביזרי אוורור שניתן להתאים לבתים ועסקים.

תיאום פגישה בסניף

נשמח לראות אותכם אצלנו בחנות הדגל שלבים 4, יפו. למידע נוסף על מוצרים,

מחירים ומשלוח אנא צרו איתנו קשר דרך צ'אט או טופס יצירת קשר.

השאר פרטים

מאוורר מגדל – הדמיה של מזגן

מאוורר מגדל הוא מעין גרסה ניידת למזגן. המכשיר עומד, ואינו מכיל גוף זז כמו במאוורר תקרה. הוא מפזר קור רב ודואג לעוצמת אוורור ברמות שונות בשונה מאשר מאווררים אחרים – אין כאן חלוקה למנוע וכנף, או ראש ועמוד: החלק המנועי והחלק המקרר נמצאים על אותה יחידה: יחידה בצורת מגדל. זה מעולה לחדרי מגורים בהם רוצים לחסוך התקנת מזגן, וכמובן יעיל מאד במרחבים פתוחים כמו חצרות ומרפסות, שם הקירור באמצעות צל אינו תמיד אפשרי.

close-cart-popup
סל קניות:
close-cart-popup

אין מוצרים בסל הקניות.

מרכז יעוץ ומכירה:
close-cart-popup

מלאו פרטים וניצור איתכם קשר כדי לעזור בבחירת המאוורר האידיאלי

תוצאות :
close-cart-popup

מלאו פרטים וניצור איתכם קשר כדי לעזור בבחירת המאוורר האידיאלי

שלום,תודה שפניתם למחלקת המכירות של מאווררי סטאר🌀נשמח לעמוד לשירותכם בהקדם האפשרי 🫶🏻בינתיים, תוכלו להציץ באתר שלנו - שם תמצאו מגוון דגמים, פרטים ומחירים WWW.STAR.CO.IL 💫שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה בין השעות 09:00-17:00וביום ו בין השעות 09:00-13:00 רחוב שלבים 4, תל אביב 16:12