• משלוחים חינם למאווררי תיקרה, לייעוץ חייגו 2230*

12 דברים שלא ידעתם על מאוורר תקרה

כדי לבחור מאוורר תקרה שמתאים לכם, חשוב שתכירו את המוצר קצת יותר. כשאנחנו מגיעים לבחור, בלי ידע מוקדם, צבע וצורה יהיו השיקולים המרכזיים בבחירה, וזה בסדר גמור, אבל מה עם חיסכון בחשמל, עם אביזרים נלווים, נפח מנוע ועוד פרטים נוספים שכדאי לתת עליהם את תשומת הלב. קיבצנו עבורכם כאן את החשובים ביותר.

 

 • מאוורר תקרה איכותי מפחית את הצורך במיזוג אוויר

אין צורך לבחור במהירות הגבוהה ביותר במאוורר כדי לקבל אפקט של רוח נעימה. אפשר להדליק את המיזוג לכחצי שעה כדי לקרר את החלל ולאחר מכן לכבות ולהפעיל את המאוורר. החלל ייהנה מאוויר קריר ונעים, לאורך זמן רב. ולפעמים אפילו לא צריך את המיזוג – הפעלת מאווורר התקרה על עוצמה נמוכה, תייצר סירקולציית אוויר קבועה בחלל, תיתן לכם תחושה של שתיים או שלוש מעלות פחות (לפחות) ותאפשר מרקם אקלים נעים ונוח לשהות.

 

 • מאוורר תקרה יסייע בהדגשת הסגנון העיצובי בביתכם

מאווררי התקרה הם מוצרים בעלי מסר עיצובי חד ומדויק. לכל סגנון עיצובי מאוורר התקרה שיתאים לו. כדאי לגבש את הסגנון העיצובי בחלל אליו אתם מייעדים את המאוורר כדי לדייק בבחירה. המאוורר אמנם לא גדול בהכרח אך לרוב הוא ממוקם במרכז החלל, ובחירה לא מותאמת עלולה ליצור מראה פחות מדויק.

 

 • מאווררי התקרה המתקדמים מאפשרים שליטה על עוצמת האור

מאוורר תקרה הוא גוף תאורה לכל דבר. אמנם יש מאווררי תקרה שמגיעים ללא גוף תאורה, אבל בקולקציות מגוון רחב של מאווררי תקרה המשלבים גוף תאורה. כדאי לדעת שרבים מהם מגיעים עם שלט שמאפשר לשלוט על עוצמת האור, וליצור תרחישי תאורה שונים בהתאם לסיטואציה.

 

 • מאווררי תקרה ייעודיים לשטחי החוץ

מאווררי התקרה שמתאימים לחוץ הבית הם מאווררים ייעודיים, עשויים חומרים עמידים דוגמת אלומיניום ופוליקרבונט. גם כשמדובר בכנפי עץ, כמו של דגם הפרופלור למשל, מדובר בעץ שעבר טיפול אינפרגנציה מה שהופך אותו עמיד בפני לחות ורטיבות. מאוורר תקרה שאינו מתאים לחוץ, יחליד ובתוך זמן קצר יגרום לבעיות תפעול ואף ייצא משימוש.

 

תיאום פגישה בסניף

נשמח לראות אותכם אצלנו בחנות הדגל שלבים 4, יפו. למידע נוסף על מוצרים,

מחירים ומשלוח אנא צרו איתנו קשר דרך צ'אט או טופס יצירת קשר.

השאר פרטים
 • בבית ממוצע קיימים 6 מאווררי תקרה

על אף שקיימת נטייה לחשוב שבבית קיים מאוורר אחד או מקסימום שניים, בבית משפחה ישראלית ממוצעת מותקנים 6 מאווררי תקרה: מאוורר תקרה בסלון, מאוורר תקרה בחדר השינה, מאוורר תקרה בחדרי הילדים (2.5 חדרים בממוצע), בפינת האוכל ובפרגולה. 

 

 • אפשר ליצור אפקט אוורור גם כשמדובר בכנף אחת בלבד

מעצבי המוצר פועלים כל העת על עיצוב ופיתוח מאווררי תקרה חדשים. אחד האתגרים הוא ליצור מאווררים מינימליסטיים שיודעים להפיק רוח איכותית ועוצמתית. דגמי ווינג  ואניגמה, לדוגמה, מציעים מאוורר תקרה בעל כנף אחת בלבד. איכות ועוצמת הרוח שמפיקים המאווררים הללו גבוהות מאוד ולכן מתאימים לחדרי שינה גדולים וסלון, החל מ- 13 מ”ר ומעלה.

 

 • מאווררי התקרה המתקדמים מצוידים בשלט

למה להתאמץ אם אפשר לשלוט על הכל מרחוק? מאווררי התקרה המתקדמים מגיעים עם שלט שמאפשר שליטה על עוצמת הרוח, שליטה בעוצמת האור (במידה ובמאוורר משולב גוף תאורה), ובכיבוי והדלקה של המוצר. לכל מאוורר קיימת גם אופציה להפעלה ידנית, אך השלט הופך את התפעול לקל, נוח ונגיש יותר.

 

 • המנוע של מאוורר התקרה הוא החשוב ביותר בבחירה

ממש כמו במכונית. כשאנחנו מחפשים לקנות אחת, למנוע השפעה רבה על קבלת ההחלטה. אמצו את השיקול הזה גם כשמדובר במאוורר תקרה.

מראה מאוורר התקרה הוא חשוב. כולנו רוצים לבחור במאוורר מעוצב ונעים לעין, אך עלינו לזכור שהמנוע הוא ליבת המוצר. מנוע איכותי  יפעל בשקט, יסייע לחסוך בחשמל, וילווה אתכם שנים ארוכות ללא תקלות.

 

 • להנדסת המוצר השפעה על איכות הרוח שמופקת ממנו

אף אחד מאיתנו לא אוהב רוח חזקה לפנים. תמיד נעדיף משב אוויר מלטף, שמשתרבב בעדינות בחלל ויוצר בו מרקם אקלים נעים ונוח לשהות. אז מי משפיע על המשב המלטף? בעיקר המבנה ההנדסי של הכנפיים, ולכן, מעבר ליופיין, חשוב לוודא שאתם בוחרים מאוורר תקרה עם כנפיים שידעו לעשות עבודה מדויקת ויידעו להפיק משבי רוח רכים ונעימים.

 

 • מאוורר תקרה יכול להגיע בוורסיה תלויה או צמודת תקרה

מאוורר תקרה תלוי או מאורר צמוד תקרה? ברוב המקרים התשובה היא טעמכם האישי או אילוצי המקום. קיימות שתי וורסיות של מאווררי תקרה – וורסיה ראשונה היא מאוורר צמוד תקרה, כזה שבינו ובין התקרה אין כל רווח, בדומה לגופי תאורה צמודי תקרה. הוורסיה השניה מציעה מוט שמחובר לגוף המאוורר. המוט תלוי מהתקרה ובסופו מותקן המאוורר. המוט משווה למאוורר עדינות מסוימת, שדומה לצוואר ארוך, בעוד המאוורר צמוד התקרה יוצר מראה קצת פחות מאוורר.

 

 • מאווררי התקרה הם סוג של פריט דקורטיבי

מעבר להיותו פריט פונקציונאלי נדרש, מהווה מאוורר התקרה פריט דקורטיבי לכל דבר ועניין. אם הדור הקודם של מאווררי התקרה הציע מראה מגושם וכבד, הרי שהדורות הבאים מציגים מאווררי תקרה מעוצבים ומעודנים, שמכניסים מסר עיצובי ברור והמון סגנון לחלל.

 

 • מאוורר התקרה שלכם חייב לפעול בשקט

כשמדובר במוצרי חשמל, שקט הוא מילה נרדפת לאיכות. זה תקף גם כשמדובר במאווררי תקרה. מאוורר איכותי פועל בשקט ויאפשר חוויית משתמש נעימה וכייפית. על השקט הזה אחראיים תכנון הנדסי מדויק ובחירה במנוע איכותי. מומלץ לבחור במאוורר תקרה שידע לספק לכם את החוויה במקסימום.

 

אז מה היה לנו?!

קבלו סיכום של רשימת הטיפים

 

 1. מאוורר תקרה איכותי מפחית את הצורך במיזוג אוויר
 2. מאוורר תקרה יסייע בהדגשת הסגנון העיצובי בביתכם
 3. מאווררי התקרה המתקדמים מאפשרים שליטה על עוצמת האור
 4. קיימים מאווררי תקרה ייעודיים לשטחי החוץ
 5. בבית ממוצע קיימים 6 מאווררי תקרה
 6. אפשר ליצור אפקט איוורור גם כשמדובר בכנף אחת בלבד
 7. מאווררי התקרה המתקדמים מצוידים בשלט
 8. המנוע של מאוורר התקרה הוא החשוב ביותר בבחירה
 9. להנדסת המוצר השפעה על איכות הרוח שמופקת ממנו
 10. מאוורר תקרה יכול להגיע בוורסיה תלויה או צמודת תקרה
 11. מאווררי התקרה הם סוג של פריט דקורטיבי
 12. מאוורר התקרה שלכם חייב לפעול בשקט
close-cart-popup
סל קניות:
close-cart-popup

אין מוצרים בסל הקניות.

מרכז יעוץ ומכירה:
close-cart-popup

מלאו פרטים וניצור איתכם קשר כדי לעזור בבחירת המאוורר האידיאלי

תוצאות :
close-cart-popup

מלאו פרטים וניצור איתכם קשר כדי לעזור בבחירת המאוורר האידיאלי

שלום,תודה שפניתם למחלקת המכירות של מאווררי סטאר🌀נשמח לעמוד לשירותכם בהקדם האפשרי 🫶🏻בינתיים, תוכלו להציץ באתר שלנו - שם תמצאו מגוון דגמים, פרטים ומחירים WWW.STAR.CO.IL 💫שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה בין השעות 09:00-17:00וביום ו בין השעות 09:00-13:00 רחוב שלבים 4, תל אביב 16:12