fbpx

משלוח חינם למאווררי תקרה

מאוורר קטן

כאשר מחירי צריכת החשמל עולים ואנו נכנסים לתקופה של קיץ לוהט, רבים מחפשים לרכוש כמה מאוורים. גם מאוורר קטן יכול להיות שימושי למשל ליד המחשב או במטבח, כאשר אנו מבשלים והחום הוא הרבה יותר גבוה באזור הבישול. יש שמשלבים מאוורר יחד עם מזגן, בכדי שהפעולה של הקירור תהיה יעילה יותר. מי אינו זוכר את המאוורר של פעם? בתקופה שרק החלו לייצר מזגנים והם היו מרעישים. גם ברכבים לא היו מזגנים והיה מחובר על לוח השעונים מאוורר קטנטן מברזל שהיה יעיל עבור הרבה נהגים שסבלו מהחום הלוהט של ימי הקיץ. גם היום, הטרנד של רכישת מאווררים קטנים או כל סוגי המאווררים חזר ובגדול. גם בגלל החום וגם בגלל היעילות של מאווררים קטנים המפיצים אוויר נעים ובהחלט עושים את הפעולה של אוורור ללא צורך בחשבונות חשמל נפוחים.

מאוורר קטן בחדר עבודה

רבים עובדים היום באמצעות המשרד שלהם מהבית, חלק חוזרים מעבודתם מהמשרד שלהם וממשיכים לעבוד מהבית. חדר קטן כמו חדר עבודה, אינו זקוק למזגן, כי אם מאוורר קטן שיהיה צמוד לשולחן העבודה בהחלט יספיק. המאווררים עברו הרבה גלגולים ושלבים עד שהגיעו לעיצוב והטכנולוגיה של היום. ניתן למצוא מאווררים שיש להם גם פעולת התזה של מים לריענון מושלם כמו למשל בחצר ששם אין אפשרות להפעיל מזגן, ניתן למצוא גדלים שונים של מאווררים מסוג זה וגם בגודל קטן. ניתן למצוא אפשרות של עיצובים נוחים כמו מאווררים קטנים המיועדים לתלייה או פשוט כאלו שמונחים על השולחן ובהחלט עושים את העבודה.

תשכחו מכל מה שידעתם על מאווררים: הם לא חייבים להיות גדולים ומרעישים, הם לא חייבים לתפוס שטח מיותר, והם בטח שלא צריכים להיות בזבזני חשמל. אנחנו יודעים שלקראת הקיץ אתם נערכים בהתאם כדי להימלט מהחום הכבד, אבל לפני שאתם הולכים להוציא ערימות של כסף על מזגנים – זכרו שיש גם אופציה אחרת, זולה, חסכונית וקטנה.

מאוורר קטן הוא הפתרון המושלם לדירות קטנות, למשרדים או לחדרים שאין להם צורך לבזבז משאבי חשמל גדולים על מזגן או מאוורר גדול. בחנות של סטאר תוכלו למצוא מאווררים בכל הגדלים, גם כזה שיהיה חסכוני, יעיל ומעוצב, שלא רק ישתלב היטב בכל חלל ויחסוך מקום מיותר.
הוא גם יעשה עבודה אפקטיבית ויאוורר היטב את החדר – בדיוק בנקודות הנכונות.

מאוורר קטן יכול להתאים לחדר עבודה, לחדר שינה או למטבח, ניתן לשלב אותו גם יחד עם מזגן כדי שפעולת הקירור תהיה חזקה ויעילה יותר. גם בגלל החום העז בארץ וגם בגלל היעילות והחסכון שבמאווררים קטנים, הם הפכו ללהיט. מאווררים אלה מפיצים אוויר נעים ובהחלט עושים את העבודה לשמה הם נועדו, ללא צורך בבזבוז חשמל מיותר.

מאוורר מסוג זה מתאים במיוחד לשעות הלילה. אם אתם נוהגים להפעיל מזגן בזמן שאתם ישנים – דעו לכם כי אתם עושים לעצמכם נזק. ממש לא רצוי לישון בלילה עם מזגן, אך כדי לשמור על אוורור בחדר ולא לקום נוטפי זיעה – כדאי מאוד לישון עם מאוורר קטן שיפיץ בחדר משב רוח רענן ויאפשר לכם לישון בשקט ובשלווה.

מאווררים קטנים לשינה נעימה

בחדר השינה בלילה, רצוי שלא יהיה מזגן, היות והרבה אנשים קמים חולים או תפוסים בשריריהם, מה שלא יהיה נעים להמשך ההתנהלות של היום. רצוי כי יהיה לכם מאוורר רצפה קטן או בצורת מאוורר עמוד שיוכל להסתובב קרוב אליכם ולגרום לכם למשב רוח רענן, כך שלא תזיעו בלילה והשינה תהיה ערבה. כשהחצר בבית חמה, אין כמו אוורור השטח החם באמצעיות מאורר שיש לו מערכת של התזת מים. ישנה טכנולוגיה שהתפתחה עם השנים גם בייצור של מאווררים וניתן למצוא גם מאווררים מעוצבים שיכולים להיות ממש כמו פריט נוי על השולחן בסלון, בחדר העבודה ואפילו במטבח כמו מאוורר ומעוצב.

שיתוף מאמר זה:

מאמרים נוספים

מאווררים למרפסות

בגלל העלויות הגבוהות של החשמל וההתייקרויות שנמשכות למרות הקשיים הכלכליים בארץ, אנשים מרבים להשתמש בימי הקיץ דווקא עם מאווררים. ניתן למצוא מאוורר רצפתי, על עמוד,

תיאום פגישה בסניף

נשמח לראות אותכם אצלנו בחנות הדגל שלבים 4, יפו. למידע נוסף על מוצרים,

מחירים ומשלוח אנא צרו איתנו קשר דרך צ’אט או טופס יצירת קשר.

0
  0
  העגלה שלך
  רוקן עגלהחזרה לחנות
   Calculate Shipping
    סוג חדר
    סוג חדר
    עוד...
    מידה
    מידה
    צבע
    צבע
    טווח מחירים
    טווח מחירים - slider
    03000