• משלוחים חינם למאווררי תיקרה, לייעוץ חייגו 2230*

מאוורר

מהו מאוורר איכותי לתקרות הבתים שלכם? מדוע בכלל יש צורך להתקין מאווררי תקרה? על מה חשוב להקפיד כאשר בוחרים מאווררים? מה חשוב לדעת על המאוורר שלכם בטרם תרכשו אותו? האם ההוצאות על קניית מאווררים והתקנתו הן ההוצאות היחידות על הכלי?
המאוורר הביתי לתקרה הנו אביזר אוורור שמוצב בחדרים שונים כאמצעי אוורור נוסף לאוורור הקיים באמצעות חלון. בדרך כלל, אלו חדרים ללא גישה למזגן הביתי, אשר זקוקים לאמצעי זה, אשר מיטיב עם הלקוח פי כמה ממאוורר נייד בשל עוצמות רוח גבוהות במיוחד, סטטיות וכמובן – פונקציות נוספות כמו תאורת מאוורר הניתנת להדלקה עם חוט נמשך.

בחירת ספק מאווררים

בחירת הספק שימכור לכם מאוורר לתקרות החדרים או מאוורר עמוד לבית – חשובה, שכן זה יקבע האם מדובר במוצר עמיד או לא, וזה גם יעמיד את שאלת האחריות בתשובה בטוחה: אם הספק טוב, הוא ישוב לבצע עבודות תחזוקה, כולל החלפת המאוורר במקרה שהתעוררה בעיה. כאשר אנו מחזיקים מאוורר תקרה, רצוי שהוא יבוא מספק אמין, כזה אשר מכר לנו אותו בארץ, על מנת שנזכה לכל תנאי האחריות שלנו כמה שיותר מהר, ובכמה שיותר יעילות. יצוין כי גם בארץ ייתכנו ספקים פחות טובים ממה שצריך, ולכן חשוב ללכת רק לחנות מוכרת (Familiar) בתחום, וגם כזו אשר לקוחות עדים שהיא חנות עם תודעת שירות, אשר פותרת בעיות בכל מאוורר.

תיאום פגישה בסניף

נשמח לראות אותכם אצלנו בחנות הדגל שלבים 4, יפו. למידע נוסף על מוצרים,

מחירים ומשלוח אנא צרו איתנו קשר דרך צ'אט או טופס יצירת קשר.

השאר פרטים

בחירת המאוורר: אלו סוגי בעיות עלולות להיות בו, וכיצד ניתן למנוע אותן?

הבעיה הראשונה היא – רעידות במאוורר. מאוורר פשוט רועד, ומשמיע רעשים לא קונבנציונליים. זו עשויה להיות תקלת מנוע אשר מעיבה על גוף האוורור. בעיה נוספת שעלולה לצוץ היא השמעת רטט ואפילו רעש חזק מהמאוורר כשהוא פועל. זו יכולה להיות או תקלת מנוע או בעיה בחלק שמחבר את רכיב האוורור למרכז ההתקן. על כל פנים, חשוב שכל עוד המוצר באחריות – החברה שמכרה גם תיקח אותה, ותדע לסדר זאת במהרה. לכן, חשוב מאד לקנות את המוצר בארץ, ולזכות לאחריות שכזו – מאשר לרכוש בחו”ל את המוצר מבלי שיש לכם למי לפנות במידה ומתעוררת בעיה.

דוגמאות ללקוחות שצורכים מאוורר לתקרה

מסעדות וקנטינות – לעתים יש מאוורר מעל לכל שולחן, ולעתים הוא מאוורר חלל שלם של כמה שולחנות.
בתים עם חדרים ללא חלון – בחדרים קשי אוורור שכאלו מציבים, בדרך כלל, מאוורר.
חדרים גדולים – חדרים גדולים אשר גם אם יש בהם מזגן הוא אינו מספיק לקרר את כולם.

בסיטואציות כאלו, נוהגים בעלי מבנים להתקין מאווררי תקרה כאשר הם מחליטים לעשות כן, עליהם לקחת בחשבון את סוגי העיצוב של המאוורר, ויש לא מעט כפי שניתן יהיה ללמוד: זה מתבטא במגוון עצום של סוגי חומרי ייצור, ותוספות לגוף האוורור כמו תאורה, בורר מצבים למהירות, וכד’.

בחירת העיצוב למאוורר התקרה

בחירת עיצובו של מאוורר התקרה תלויה במה שאתם צריכים שיהיה במאוורר גם מבחינה פונקציונלית. בנוסף, ראוי לחשוב על היבטים של צורה, צבע וחומר ייצור כדי לייצר התאמה אופטימלית לבית. לדוגמה: אם בחדר אין בכלל תאורה, קניית מאוורר עם נורת אמצע יכולה לפתור את הבעיה הזו בחדר. החלפת התאורה קלה יותר מאשר כשיש נורת ליבון רגילה: לרוב זה מכסה שצריך להבריג, ולא יותר מכך. לעתים המנורה מודלקת על ידי מפסק ולעתים על ידי החוט של המאוורר, אך על פי רוב משמש החוט כבורר מצבים של מהירויות המאוורר.

כעת נלמד כיצד להתאים עיצוב של כלי האוורור שלנו לחדר. בכל חדר, ישנו מבנה עיצובי שניתן ממש לזהות למרחוק: לדוגמה – אם הכל עשוי מעץ, כולל הקירות, והריהוט גם הוא בצבע חום, עשוי עור ועץ – הרי שזה חדר בסגנון בית יין כפרי עתיק, ואז מאוורר חום בצבע עץ טבעי יתאים בדיוק לסיטואציה. לעומת זאת אם מדובר בבית מעוצב מודרני: לבן, כסוף וזכוכית על רוב הרהיטים והדוממים, הרי שמאוורר אופווייט, לבן, קרם או שמנת יתאימו. בחלק מהמקרים אלו גם כן מאווררי עץ אשר נצבע במיוחד כדי לייתר עיצובים כאלה. בחלק אחר של המקרים מדובר על מאווררים מפלסטיק או חומרים מתכתיים.

על מה חשוב להקפיד כשיש לכם מאוורר בבית?

קודם כל, להשתדל להתקין אותו על תקרה גבוהה, ורחוק מריהוט שניתן לטפס עליו. זה מסוכן שבעתיים אם יש לכם בעלי חיים ופעוטות בבית, שלא חלילה יגיעו לשם וייפצעו. שנית, חשוב מאד להקפיד לא לפתוח אותו כשיש בבית ריכוז גבוה של ילדים, במיוחד כשאתם יודעים שמדובר בילדים עם נטיות להשתולל. הם עלולים למצוא את עצמם נפצעים ממאוורר שמונע בחוזקה וזה עלול להסתיים לא טוב. כמו כן, חשוב לעקוב אחר אופן פעולת המאוורר, ואם זיהיתם חריקות או תנועות חריגות – לדווח לחברה שתדאג לזה במסגרת תנאי האחריות. זוהי חובתה של החברה במסגרת הסכם המכר, מה גם – שאפילו אם פגה האחריות וזה קורה, תתקשרו לחברה כדי לברר מה מקור התקלה וכיצד ניתן לתקן אותה, גם אם זה כרוך בתשלום.

עצות חכמות למניעת בלאי במאווררי התקרה שלכם

חלקיו המניעים עשויים ממתכת, כולל טבעת החיבור בין הכנפיים למנוע? שמנו את החלקים הללו.
גם אם הכנפיים לא עשויות מתכת, כדאי לאתר רכיבים שעשויים ממנה ולשמנם.
בכל מקרה, אין לפתוח את המאוורר ולהגיע לפנים המנוע לבד.
יש לכם חשד ששם הבעיה? קראו לטכנאי מוסמך מהחברה.

עצות אלו נועדו למזער נזקים, וכמובן אינן תחליף לתיקון יסודי של המנוע על ידי עובדי החברה. במקרים רבים, הוכח כי מאוורר יכול להמשיך בשימוש ללא התקלות הקיימות אם מקפידים על שימון, וניקיון חלקים חיצוניים בזמן, ובתדירות גבוהה, ממש כשם שצריך להקפיד לשמן צירים של דלתות או לנקות כלי מטבח צוברי אבנית עם חומצת מלח לימון.

close-cart-popup
סל קניות:
close-cart-popup

אין מוצרים בסל הקניות.

מרכז יעוץ ומכירה:
close-cart-popup

מלאו פרטים וניצור איתכם קשר כדי לעזור בבחירת המאוורר האידיאלי

תוצאות :
close-cart-popup

מלאו פרטים וניצור איתכם קשר כדי לעזור בבחירת המאוורר האידיאלי

שלום,תודה שפניתם למחלקת המכירות של מאווררי סטאר🌀נשמח לעמוד לשירותכם בהקדם האפשרי 🫶🏻בינתיים, תוכלו להציץ באתר שלנו - שם תמצאו מגוון דגמים, פרטים ומחירים WWW.STAR.CO.IL 💫שעות הפעילות שלנו הן בימים א-ה בין השעות 09:00-17:00וביום ו בין השעות 09:00-13:00 רחוב שלבים 4, תל אביב 16:12