fbpx

משלוחים חינם למאווררי תיקרה

מאוורר רצפה

בגלל החיסכון שלנו בחשמל אנו נוטים להיעזר עם מאוורר רצפתי על מנת שהפיזור של האוויר מהמזגן יהיה יעיל ואף חסכוני יותר. יש לציין כי עד היום יש שימוש עם מאוורר רצפתי כי הוא הפך להיות שימושי יותר בגלל כמה סיבות. כאשר אנו יושבים בגינה למשל, אנו לא ניכל לפתוח מזגן כי מן הסתם אין מזגן במקום פתוח כמו בגינה. מה שנוכל לעשות זה לפתוח את מאוורר רצפתי וליהנות מאוויר נעים שמבריח גם יתושים. המאווררים הטובים לרצפה הם בצורת עיגול או ריבוע שבתוכם יש מעין גריל. ניתן להשתמש עם המאוורר גם לפיזור יעיל של חום או של קור, היות והמאוורר מכוון את האוויר לכוון הרצוי לנו.

מאוורר רצפה הוא המאוורר המבוקש והנמכר ביותר בשנים האחרונות. למאווררים אלה מספר יתרונות בולטים, כך שקל להבין מדוע דווקא הם הפכו ללהיט בקרב הציבור. קודם כל – הסיבה הברורה מאליה היא עניין החיסכון. מאוורר רצפה נחשב עוצמתי ויעיל, ועם זאת הוא זול וחסכוני יותר ממזגן, כך שבמקום להשקיע ברכישת מזגן יקר ולבזבז חשמל מדי חודש – הישראלים הבינו כי מאוורר רצפתי עושה פעולה לא פחות יעילה והם אפילו בריאים ונעימים יותר.

מאוורר רצפה שקט

כאשר אתם רוכשים מאוורר, כדאי שהוא יהיה מהשמות הידועים כמו סטאר מאווררים שאנו זוכרים אותם עוד מתקופת הילדות ולבטח, ההורים שלנו זוכרים את המאווררים הללו. אם תחפשו באמצעות הרשת, תוכלו למצוא המלצות בדבר מאוורר רצפתי שיהיה יעיל ויתאים על פי הצרכים שלכם. ישנם נתונים חשובים של מה כדאי ומה לא כדאי לקנות כאשר מדובר על רכישת מאוורר רצפה. היתרונות הרבים של מאווררים יכולים להועיל לנו, כמו למשל כאשר אנו רוכשים מאוורר רצפתי, הוא יכול להוריד את הטמפרטורה בחדר עד לשלוש מעלות פחות ממה שהיה אילו לא הפעלנו את מאוורר.

מאוורר רצפתי רוטורי לבית

אומרים כי מאווררי רצפה מסוג זה, הוא אחד מהיעילים ביותר הכוללים רשת מסתובבת באמצעות מנוע נוסף על מנת לפזר טוב יותר את האוויר בחלל. יש סוג של מאוורר רצפה הנקרא גם מאוורר מגדל, מאוורר זה, הינו גבוהה יותר המתנשא לגובה של מטר אחד, מאווררים אלה הם לא בעלי עוצמה גבוהה. יש לציין כי מאווררים מסוג זה, מתאימים במיוחד לחדרי תינוקות וילדים למי שרוצה להשאיר את מאווררי תקרה מחוץ לתמונה. מאוורר רצפה שניתן לכוון אותו כלפי מעלה והוא גם דו צדדי, הוא טוב יותר, פיזור האוויר מתבצע בדומה לממטרה וניתן למצוא מאווררים אלה עם או בלי טיימר. מאווררים אלה הם גם חסכוניים בחשמל והם ידועים בפעולתם השקטה.

מאוורר רצפתי נוח מאוד לשימוש שכן הוא פשוט עומד על הרצפה וניתן לכוון אותו בקלות לנקודה אותה אנחנו רוצים לאוורר. הוא גם נחשב לבטיחותי כך שאין חשש להימצא בקרבתו, והוא מגיע בצורות ובעיצובים שונים לבחירתכם. המאווררים של היום עוצמתיים ומשוכללים יותר, כך שהם מספיקים בהחלט גם עבור הקיץ הישראלי הלוהט בזכות משב אוויר נעים וקריר. אצל רוב הבתים בישראל חלה קפיצה של ממש בצריכת החשמל בחודשי יולי-אוגוסט, כתוצאה מהפעלת המזגנים. ידוע שמזגן מקפיץ את חשבון החשמל באופן ניכר מאוד, ומי שמחפש דרכים לחיסכון בקירור הבית צריך לזכור שישנן דרכים נוספות ויעילות לא פחות. בשוק ניתן למצוא כיום מגוון רחב של פתרונות קירור לקיץ בין היתר, מאוורר רצפה הם אחד מהאמצעים הזולים ביותר להפעלה.

עליונות שימוש נמוכות בעת רכישה מאוורר לבית

בנוסף, בעת רכישה של מזגנים, צפויה עלות לתיקונים שונים וכן לפעולות כמו מילוי הגז. לעומת זאת, מאווררים מצריכים הרבה פחות תחזוקה, שכן הם בסיסיים יותר באופן הפעלתם וכן במנגנון הפנימי. כאשר משווים בין סוגים שונים של אמצעי קירור, יש לזכור כי שעת הפעלה של מאוורר נמוכה פי כמה וכמה, לעומת עלות ההפעלה של מזגן.

שיתוף מאמר זה:

מאמרים נוספים

מאווררים למרפסות

בגלל העלויות הגבוהות של החשמל וההתייקרויות שנמשכות למרות הקשיים הכלכליים בארץ, אנשים מרבים להשתמש בימי הקיץ דווקא עם מאווררים. ניתן למצוא מאוורר רצפתי, על עמוד,

תיאום פגישה בסניף

נשמח לראות אותכם אצלנו בחנות הדגל שלבים 4, יפו. למידע נוסף על מוצרים,

מחירים ומשלוח אנא צרו איתנו קשר דרך צ’אט או טופס יצירת קשר.

צבע גוף
צבע גוף
סוג חדר
סוג חדר
עוד...
טווח מחירים
טווח מחירים - slider
03000