fbpx

משלוח חינם למאווררי תקרה

כתבו עלינו במקור ראשון

לישון עם מזגן או עם מאוורר – מה באמת נכון לגוף שלכם

אין כמו שנת לילה או מנוחת צהריים טובה. מי שאחראי על איכות השינה שלנו היא בעיקר הטמפרטורה. כשקר לנו מדי או כשחם לנו מדי, השינה שלנו נפגעת. הנה מה שאתם חייבים לדעת

לכתבה המלאה במקור ראשון

שבע שעות שינה הן כורח המציאות בעיני רוב המומחים והרופאים שתפנו אליהם. אין כמעט תכנית בוקר שלא בוחרת להתייחס לחשיבות השינה הן מבחינה כמותית (כמה שעות) והן מבחינה איכותית (עד כמה נוח ונעים לנו במהלך השינה)

מי שתורם באופן משמעותי לאיכות השינה הוא מרקם האקלים בחדר. וכאן עולה השאלה החשובה: מיזוג או אוורור?

המאוורר יוצר סירקולציה, ניתן לשים אותו בכל חדר, וגם במקומות חיצוניים: מרפסת, פרגולה.
האוויר אינו עובר דרך פילטרים מזהמים ובמונחים עכשוויים הוא הכי היברידי שיכול להיות. משב רוח הוא סוג של חלון שנשאר פתוח, ואם הרוח הזאת איכותית, מתפזרת נכון ובעוצמה המותאמת, אפשר לשכוח שמי שאחראי עליה הוא מאוורר התקרה.

טמפרטורת המזגן נעימה אף היא, וגורמת לרצות להתכרבל גם באוגוסט, אבל על הכיף הזה אנחנו משלמים בשרירים תפוסים, צינון ולעיתים מכאובים באיברים שונים.

לא בכדי הרופאים ומומחי השינה ממליצים פה אחד על אוורור החלל.

כל אחד יבחר את מה שמתאים לו, אבל רגע לפני שאתם מקבלים החלטה, כדאי לעמוד על ההבדלים ובעיקר להבין שיש משמעות לאיכות הרוח. רוח איכותית ושימוש חכם במאוורר תקרה יידעו להפיק עבורכם חוויית  שינה נעימה בלי טיפה אחת של זיעה ובלי שרירים תפוסים. קחו רגע לקרוא את הדברים הכי חשובים >>

רוח מתפזרת ומדמה משב טבעי

האוורור מדמה משב רוח נעים כמו זה שנכנס מחלון פתוח. תכנון הנדסי מתקדם של המאוורר מאפשר פיזור אחיד של הרוח בחלל כך שנמנע משב ממוקד על הגוף עצמו.  מיזוג, לעומת זאת, יוצר קור ממוקד שגורם, לעיתים תכופות, לשרירים להתפס ולגוף להצטנן.

איכות הרוח מאפשרת לטרמוסטט הפנימי של הגוף לפעול בטבעיות

משב קר אינו טבעי באוגוסט. עם זאת אנחנו מבקשים להעביר את הלילה בשינה ערבה, ללא הזעות או תחושות לא נעימות של חום ולחות.

הקירור האופטימאלי לגוף שלנו, בדיוק כמו זה של המכונית או המחשב, הוא אוורור שוטף. אוורור קבוע יוצר סביבה נעימה לשהות ומאפשר לטרמוסטט הפנימי של הגוף לתפקד באופן מדויק.

אפקט של ייבוש חיצוני בלבד ששומר על לחות הגוף

המאוורר מייבש את חלקו החיצוני של הגוף ומבטיח שלא נזיע. הרוח של המאוורר אינה פוגעת באיזון הפנימי של מערכות הגוף. המיזוג, לעומת זאת הוא בעל אפקט של ייבוש פנימי. על אף הקור שהוא מפיק, הוא גורם לנו לנו להתייבש מבפנים, ובשל כך לעור שלנו להיראות פחות טוב.

משב עדין יוצר שינה איכותית

צורת הכנפיים משפיעה על איכות הרוח שמופקת מהמאוורר. במהלך השינה אנחנו מבקשים אוורור קבוע, לא חזק מדי, במגע מלטף, שמזכיר משב רוח טבעי. מאוורר שמותאם לחדר השינה יידע ליצור רוח רכה ומותאמת, כזאת שתיטיב עם השינה. משב קריר מדי שפועל ישירות על הגוף, הוא משב פחות מומלץ ופחות נעים, והוא גורם להדלקה וכיבוי תכופים של המזגן, אקט שלעצמו, גורם הפרעה ברצף השינה.

התאמה למזג האוויר שבחוץ

האוורור הרמוני יותר מהמיזוג. בעוד המיזוג יוצר מצב לא טבעי, האוורור משתלב עם המצב ורק מדייק אותו בהתאמה לגוף. האוורור מעניק לגוף אשליה של 2-3 טמפרטורות מתחת למצב הקיים.

מפיק אוויר ישיר שאינו עובר דרך פילטרים

אחד התחומים החמים ביותר בכל הקשור לבית הם הפילטרים. סטארט אפים רבים רצים לכיוון האקזיט הבא כשבידיהם פילטר משוכלל שמבטיח לטהר את החלל. המאוורר יידע לאוורר את החלל, ובמידה והחלל נקי מבקטריות, הוא יעשה שימוש באוויר נקי. תחשבו על שילוב בין פילטר שכזה ומאוורר שמשלים את הפעולה – ביחד נוצר חלל מטוהר ומאוורר. המזגן לעומת זאת, מגיע עם פילטרים, שמתלכלכים במהירות, במיוחד כשמדובר בישובים אורבניים. פיח וזיהום אוויר נדבקים לרשתות המסננים וחלקיקים קטנים שלהם יוצאים ביחד עם רוח המזגן אל החלל ומשם אל נחירי האף שלנו.

המזגן במובן הזה, תורם לזיהום האוויר, מוריד באופן ניכר את איכות החיים שלנו וגורם לבעיות שונות בריאות ובעור.

מזגן VS מאוורר

הנה כל הדברים החשובים שכדאי לזכור

 • המאוורר יותר רוח שמתפזרת ומדמה משב טבעי // המיזוג יוצר משב קר ולא טבעי
 • איכות הרוח מהמאוורר מאפשרת לטרמוסטט הפנימי של הגוף לפעול בטבעיות // המיזוג משבש את הטרמוסטט הפנימי
 • המאוורר יוצר אפקט של ייבוש חיצוני בלבד ששומר על לחות הגוף // המיזוג מייבש את הגוף ומשפיע על עור הפנים
 • המאוורר יוצר משב עדין שמבטיח שינה איכותית // המיזוג שפועל ישירות על הגוף, יוצר משב קריר שגורם להצטננויות טתפיסת שרירים.
 • המאוורר יוצר התאמה למזג האוויר שבחוץ // המיזוג יוצר קונטרסט עם מזג האוויר שבחוץ וגורם לגוף לטראומה
 • המאוורר מפיק אוויר ישיר שאינו עובר דרך פילטרים // המיזוג עובר דרך מסננים ויוצר זיהום אוויר.

שיתוף מאמר זה:

מאמרים נוספים

מאווררים למרפסות

בגלל העלויות הגבוהות של החשמל וההתייקרויות שנמשכות למרות הקשיים הכלכליים בארץ, אנשים מרבים להשתמש בימי הקיץ דווקא עם מאווררים. ניתן למצוא מאוורר רצפתי, על עמוד,

תיאום פגישה בסניף

נשמח לראות אותכם אצלנו בחנות הדגל שלבים 4, יפו. למידע נוסף על מוצרים,

מחירים ומשלוח אנא צרו איתנו קשר דרך צ’אט או טופס יצירת קשר.

0
  0
  העגלה שלך
  רוקן עגלהחזרה לחנות
   Calculate Shipping
    סוג חדר
    סוג חדר
    עוד...
    מידה
    מידה
    צבע
    צבע
    טווח מחירים
    טווח מחירים - slider
    03000