fbpx

משלוחים חינם למאווררי תיקרה

שאלות ותשובות

למה צריך להתאים מאוורר תקרה לגודל חדר/חלל?

חשוב להתאים מאוורר תקרה לגודל החלל על מנת למקסם את פעולת האוורור. מאוורר גדול בחדר קטן לא יאוורר כלל, שכן אם לכנפיים אין מספיק מרחב “לסחוב” את האוויר הוא לא יכול לאוורר. מאוורר קטן בחדר גדול לא יהיה אפקטיבי.

בחר את קוטר כנף המאוורר בהתאמה לגודל החדר:
לחדרים של עד 8 מ”ר: “36
לחדרים שגודלם בין 9 ל13 מ”ר: “42 / “44
לחדרים הגדולים מ14 מ”ר: “52 -”60

מידות המאוורר באינצ’ים מצד אחד של הכנף לצידה השני (קוטר).
“36: 91.4 ס”מ
“42: 106.7 ס”מ
“44: 111.7 ס”מ
“52: 132.2 ס”מ
“58: 147.32
“60: 152.4

לא, כמות הכנפיים איננה פקטור מהותי. ההפרש בפיזור האוויר, בין שתי כנפיים/לשלוש כנפיים/לארבע כנפיים וכו’, הוא של 5%. כך שבפועל זה פחות מורגש. יחד עם זאת, בחדרים קטנים וצרים מומלץ להרכיב מאווררים עם שלוש כנפיים.

גובה תקרה מינימלי להרכבת מאוורר הוא 2.50 מטר.

מאוורר שמגיע עם מוט בתוך האריזה מחייב הרכבת המוט ללא קשר לגובה התקרה.

לא. מוט הארכה הוא תוספת לתקרות גבוהות בלבד.

מוטות הנמכה קיימים במגוון רחב של מידות, יש להתאים את המוט לגובה התקרה המדויק. ניתן להשתמש במחשבון להתאמת מאוורר בדף הבית על מנת לבדוק איזה אורך מוט נדרש בהתאם לגובה התקרה.

לא, יש להתאים את המאוורר לגודל החלל. ניתן להעזר במחשבון ההתאמה בדף הבית על מנת לראות איזה מאוורר מתאים לחלל המבוקש.

המרחק המינימלי הוא 24 ס”מ ומשתנה מדגם לדגם. לא קיים מאוורר קצר יותר מ24 ס”מ. ניתן לראות את המרחק עבור כל דגם תחת לשונית נתונים טכניים בדף המוצר.

כן.

כן, יש לבדוק את גובה התקרה בנקודת התליה. תליית המאוורר באמצעות תוספת מתקן תליה וצינור המאפשר תליה בתקרה משופעת.

כן. אך צריך לדאוג לחיזוקים בנקודת תליית המאוורר. בתקרות מסוג זה המאוורר נתלה על הקורות התומכות באמצעות מוטות הברגה.

האם ניתן להוסיף למאווררי סטאר תאורה?

ניתן להוסיף/להסיר גוף תאורה למרבית המאווררים.

במרבית המאווררים ניתן להשתמש ב2 נורות חסכוניות (EL) עד 26W כל אחת (כל נורה מקבילה ל130W) או 2 נורות לד (LED) של עד 15W.

ההברגה זהה, ההבדל הוא בגודל. יש מאווררים שדורשים נורות T2/ עד 15W על מנת שהזכוכית תיסגר. מדובר בנורות קצת יותר קצרות.

ניתן להרכיב נורות לד, אך יש לוודא שגודל הנורה נכנס לאהיל הזכוכית. נורות לד של עד 15W מתאימות.

ניתן להוסיף שלט לכל מאוורר. השלט מגיע כ2 יחידות: רסיבר ושלט. אפשרויות הפעלה באמצעות השלט כוללות: הפעלה/כיבוי ושליטה במהירויות המאוורר והפעלה/כיבוי תאורה.

לא. למעט במקרים אשר ישנם 2 מאווררים באותו חלל המופעלים בו זמנית. במקרה כזה יש לרכוש רסיבר נוסף.

למאוורר שמופעל באמצעות חוטי משיכה ניתן להוסיף מפסק קיר שמאפשר שליטה על מהירויות המאוורר מהמפסק. מאוורר שלא מופעל באמצעות חוטי משיכה מגיע עם מפסק קיר. יש להתאים את המפסק שרוכשים לסוג הקופסא שבקיר.

אין אפשרות לשים דימר למנוע המאוורר ו/או לתאורת המאוורר למעט דגמים שמגיעים עם שלט שיש לו לחצן דימור.

מפסק קיר מותאם לקופסא 55 הינו מפסק סטנדרטי הקיים לרב בבתים ישנים או כאלו שלא שופצו. במפסק קופסא 55 צורת הקופסא שבקיר הינה עגולה, הפנל שמסביב למפסק על הקיר מרובע. מפסק קיר מותאם לגוויס קיים לרב בבתים חדשים או משופצים, הקופסא שבקיר והפנל מלבניים.

אם הקופסא שבקיר עגולה והמסגרת של המפסק מרובעת מדובר במפסק קופסא 55. אם הקופסא שבקיר מלבנית מדובר במפסק גוויס/בטוצ’ינו/קורוס/ניסקו – לפי היצרן המסומן על פנל המסגרת.

האם מחירי מאווררי התקרה כוללים את עלות ההתקנה?

לא. התקנה והרכבה של מאווררי תקרה, ועבודות חשמל אחרות, צריכות להתבצע על ידי חשמלאי מורשה ומוסמך מטעם החברה בלבד. ניתן להתרשם מרשימת המתקינים תחת שירות לקוחות. מאוורר שלא יותקן ע״י חשמלאי מהרשימה יקבל אחריות על המנוע בלבד. מאוורר שיותקן ע״י חשמלאי מהרשימה יזכה את בעליו באחריות על ההתקנה, בבית הלקוח, למשך שנה מיום ההתקנה ללא תשלום נוסף.

לא, יש להרכיב את המאוורר על התקרה על מנת למנוע רעידות ולאזן את המאוורר. מאוורר שלא יותקן כראוי, כשראשית מרכיבים את המנוע ולאחר מכן את הכנפיים, יצא מאיזון ועלול לרעוד או להרעיש.

מאוורר שרועד נובע מהתקנה לא נכונה או חוסר איזון בכנפיים כתוצאה ממכה. השתמש בסט האיזון שבאריזה לאיזון המאוורר. ניתן לרכוש בחנות או בטלפון 2230*.

מחירון התקנה מפורט תחת 'התקנה'.

האם יש מאווררים מותאמים לפרגולות?

כן. מאווררים מותאמים לפרגולות הם מאווררים שהמנועים, הכנפיים והרכיבים שלהם עמידים במים ולחות. קיימים דגמי מאווררים עמידים במים ולחות וקיימים דגמים שעמידים בלחות בלבד.

ניתן להוסיף תאורה עמידה בתנאי חוץ למרבית המאווררים המותאמים לפרגולות.

לא מומלץ להרכיב שלט על מאוורר שבפרגולה מכיוון שעינית השלט לא עמידה במים ולחות. שלט שיורכב בתנאי חוץ יצא מגדר האחריות.

מאווררים שמיועדים להתקנה בתוך הבית לא עמידים במים ו/או לחות ולכן אין אחריות על הרכבה של מאווררים אלו בפרגולות/מרפסות.

איפה ניתן לרכוש מאווררי סטאר?

את הדגמים הבסיסיים ניתן לרכוש ברשת חנויות אייס בכל הארץ. את כל שאר הדגמים (מעוצבים, פרגולות וכו’) ניתן לרכוש בחנות התצוגה: רחוב שלבים 4, יפו (מול אצטדיון בלומפילד).

חנות המאווררים סטאר הינה חנות יחידה במינה, אין סניף נוסף. ניתן להתרשם ממגוון הדגמים בחנות התצוגה: רחוב שלבים 4, יפו (מול אצטדיון בלומפילד).

חנות התצוגה פתוחה בימים א-ה בין השעות 9:00-17:00 ביום ו וערבי חג בשעות 9:00-13:00. שעות הפעילות המעודכנות מופיעות בדף הבית.

חניון אצטדיון בלומפילד ממוקם מעבר לכביש, מחיר החניה 16 ש”ח לכל היום.

מזומן או כרטיס אשראי (עד 3 תשלומים ללא ריבית).

אספקה מיידית, במקום (מתוך המלאי הקיים).

ניתן לשמור את המאווררים בחנות עד למעבר, קבלת המפתח לדירה או הכניסה לבית.

האם יש לי אחריות למאוורר התקרה אם הרכבתי אותו לבד?

התקנת מאוורר תקרה ועבודות חשמל חייבות להתבצע על ידי חשמלאי מוסמך מורשה מהרשימה בלבד (ניתן לראות תחת שירות לקוחות). מאוורר שלא יותקן על ידי חשמלאי מוסמך מורשה מטעם החברה יצא מגדר האחריות.

מאוורר שלא הותקן על ידי חשמלאי מטעם החברה זכאי לאחריות על המנוע ועל החלקים, אך לא על ההתקנה. במקרה של תקלה ניתן להזמין שירות הביתה בתשלום או להביא את המאוורר לתחנת השירות הקרובה אליך.

הרכבת המאוורר על ידי חשמלאי מוסמך מטעם החברה מקנה ללקוח אחריות עבור ההתקנה, לשנה הראשונה, בבית ללא תשלום נוסף.

באם המאוורר לא הותקן ובאריזתו המקורית (סגורה), ניתן להחזירו ולקבל החזר כספי בצירוף חשבונית, עד שבועיים מתאריך הרכישה.

יש לשמור חשבונית קניה בצירוף לתעודת אחריות שבקופסא על מנת לממש אחריות / ניתן לרשום את האחריות בטופס רישום האחריות אונליין שבאתר. למאווררי תקרה: יש לצרף חשבונית התקנה ע”י חשמלאי מוסמך מורשה.

תנאי האחריות אינדבידואלים לכל מאוורר וניתן למצוא את פרטי האחריות המלאים בתוך האריזה.

האם ניתן לקבל את המאוורר במשלוח?

ניתן לקבל את המאוורר במשלוח עד הבית, באמצעות שירות משלוחים, ללא תשלום נוסף, בקניה שמעל ל499 ש״ח. משלוח המאוורר עד 5 ימי עסקים. לקניה שמתחת ל499 ש״ח ניתן לקבל במשלוח בתוספת של 30 ש״ח.

ניתן לקבל חלקים וזכוכיות במשלוח, בתוספת של30 ש”ח עבור המשלוח.

איפה אפשר לרכוש חלקים למאווררי סטאר?

ניתן לרכוש חלקי חילוף במעבדת השירות הראשית, ברחוב שלבים 4 יפו. ניתן להזמין טלפונית ולקבל במשלוח בתוספת של 30 ש”ח עבור המשלוח.

ניתן לרכוש זכוכית למאווררי סטאר בחנות התצוגה, רח’ שלבים 4 יפו. מחיר הזכוכית נע בין 30-100 ש”ח, תלוי בדגם. ניתן לרכוש אונליין ולקבל במשלוח בתוספת של 30 ש”ח עבור המשלוח.

ניתן לקבל שירות על ידי חשמלאי מוסמך מטעם החברה, בבית הלקוח, בעלות של 290 ש”ח לביקור.

יש להביא את מנוע המאוורר בלבד, ללא הכנפיים. זאת על מנת למנוע כנפיים שעלולות להתעקם ו/או לצאת מאיזון.

מעבדות השירות ממוקמות בכל הארץ. צור קשר / גש למעבדה הקרובה אליך. רשימת מעבדות תחת שירות לקוחות.

האם ניתן להרכיב מאוורר עם תאורה במקום שבו מורכבת מנורה בלבד?

כן, אבל על מנת להפריד בין הפעלת המאוורר להפעלת התאורה (כך שיוכלו לפעול בנפרד) יש להשחיל חוט חשמל נוסף או להוסיף שלט. במקרה של הרכבת שלט אין צורך בהשחלת חוט חשמל נוסף.

במאווררים המופעלים על ידי חוטי משיכה ניתן להפריד בין הפעלת התאורה למאוורר באופן ידני, על ידי משיכה בחוט. אם מדובר במאוורר ללא חוטי משיכה השחלת חוט חשמל נוסף תאפשר הפעלת המאוורר והתאורה בנפרד, שליטה באמצעות שני מפסקים. במצב שלא קיים חוט חשמל נוסף או שאין אפשרות לבצע השחלה ניתן להפעיל את המאוורר והתאורה באמצעות תוספת של שלט, השלט מפריד בין הפעלה וכיבוי המאוורר לבין הפעלה וכיבוי התאורה.

1. למאוורר ללא תאורה: החיווט הרגיל בתקרה (+ למאוורר / – ניוטרל / וארקה) 2. למאוורר עם תאורה: החיווט הוא כפול (+ למאוורר / + לתאורה / – ניוטרל / וארקה) 3. למאוורר עם שלט: אין צורך בחיווט כפול, חיווט רגיל ( + למאוורר / – ניוטרל / וארקה)

כן. במאווררים עם מפסק: חיבור מפסק קיר בלוח החכם ייעשה בתיאום עם החשמלאי של הלוח החכם. במאווררים עם חוטי משיכה: החיבור הוא רגיל והמהירויות באמצעות חוט המשיכה/תוספת של שלט.

למרבית המאווררים יש 3 מהירויות הפעלה: נמוך, בינוני וגבוה.

מצב קיץ/חורף קיים בכל מאוורר והוא ממוקם בדרך כלל בבית המפסק או בחלקו העליון של המנוע. כאשר המאוורר מסתובב עם כיוון השעון סימן שהוא נמצא במצב קיץ. כלומר, המאוורר מזיז את האוויר כלפי מטה וניתן להרגיש את משב הרוח. כאשר המאוורר מסתובב כנגד כיוון השעון סימן שהוא נמצא במצב חורף. כלומר, המאוורר מוריד את האוויר החם שמצטבר קרוב לתקרת החדר כלפי מטה. במצב זה לא ניתן להרגיש את משב הרוח ישירות. במאווררי סטאר: כאשר מפסק הקיץ/חורף כלפי מטה – המאוורר יפעל במצב קיץ. כאשר המפסק כלפי מעלה – המאוורר יפעל במצב חורף.

צריכת חשמל של מאוורר תיקרה טיפוסי (לשימוש ביתי, במהירות הגבוהה ביותר) היא כ- 75W ועולה פחות מ3 אגורות לשעה, אחוז מינורי מעלות תפעול מזגן.

הפעלת מערכת מיזוג אוויר מדגם מיני מרכזי עולה כ-פי 70 מעלות תפעול מאוורר תקרה. מומלץ להפעיל את המזגן באמצעות טיימר (לפרק זמן קצוב), לאחר קירור החדר הפסק את פעולת המזגן והשתמש במאוורר התקרה לשימור הטמפרטורה באמצעות סחרור האוויר.

מאווררי התקרה אינם מהווים חלופה למזגן, אלא מוצר משלים. מומלץ להפעיל את המזגן באמצעות טיימר (לפרק זמן קצוב), לאחר קירור החדר הפסק את פעולת המזגן והשתמש במאוורר התקרה לשימור הטמפרטורה באמצעות סחרור האוויר.

כל מאווררי סטאר, וכל החברות הנמכרות בחנות המאווררים סטאר, הן מהחברות המובילות בעולם ומבטיחות פעולה שקטה לחלוטין, בהנחה שהמאוורר מותקן ע”י חשמלאי מוסמך מורשה בהתאם להוראות.

לא, כל המאווררים שנמכרים בחנות המאווררים סטאר מבטיחים פעולה שקטה לחלוטין, בהנחה שהמאוורר מותקן ע”י חשמלאי מוסמך מורשה בהתאם להוראות.

צבע גוף
צבע גוף
סוג חדר
סוג חדר
עוד...
טווח מחירים
טווח מחירים - slider
03000